Постачальник соди #1 в Україні
SODA.IN.UA
Фармацевтична якість для Вашого здоров'я!

ЯК ПИТИ СОДУ ПО НЕУМИВАКІНУ?

Сода необхідна людині насамперед, щоб відновити свій кислотно-лужний баланс. Крім того, згідно з дослідженнями професора Неумивакіна сода покращує стан крові, пригнічує патогенну мікрофлору, прискорює відновлення після застуди та ГРВІ, попереджає втрату калію, посилює дію вітамінів групи B.
Згідно з методикою Неумивакіна, сода приймається так: «Я рекомендую розчинити соду в гарячій (70-80 град.) воді або молоці, трохи остудити (до 45-50 град.), щоб не обпектися, і приймати внутрішньо за 20-30 хвилин до їжі. Саме такий прийом дає ефект, якого не можна досягти іншими засобами».
На півсклянки окропу треба взяти чверть чайної ложки. Саме в гарячому стані содовий розчин приносить користь, а в холодному – ні. Крім того, не можна переборщувати з дозуванням – це може привезти до проблем зі здоров'ям.

Сода при різних захворюваннях

Лікування содою за методикою професора Неумивакіна

Коротко про корисні властивості соди

Професор Неумивакін – це людина, яка є прихильником нетрадиційної медицини. Саме він вважається розробником кількох народних методів, багато з яких, за його словами, допомагають позбавлятися всіх хвороб, включаючи рак. Одним з таких методів вважається лікування содою по Неумивакіну. Даній методиці професор присвятив багато публікацій.

Якщо говорити коротко, то сода, як вважає розробник методу, є особливою хімічною речовиною, яка в тандемі зі звичайною водою здатна творити дива. Вважається, що сода + вода при попаданні в організм людини здатна розріджувати та оновлювати кров.

Як стверджує професор Неумивакін, лікування содою дає можливість позбутися відкладення солей, каменів у нирках, надлишку холестерину на судинах і повністю відновити весь організм. Він також говорить про те, що реакція після прийому содового розчину настає приблизно через 15 хвилин. Після закінчення цього часу відбувається повне оновлення клітин крові, відновлюється кислотно-лужний баланс, а також виконується очищення і нормалізація роботи всіх людських органів.

Що слід пам'ятати при використанні методу Неумивакіна?
Перше, на що необхідно звернути увагу – це наявність протипоказань. Як і будь-який лікувальний метод, цю методику найкраще використовувати після попередньої консультації з лікарем.
В цьому випадку вдасться мінімізувати негативний вплив на ваш організм. Наприклад, це стосується третьої стадії раку, коли подібне лікування содою може не призвести до позитивних результатів, а навпаки, нашкодити. Також не слід вживати соду алергікам та людям, у яких спостерігається її непереносимість.
Якщо ж після низки аналізів та консультації з лікарем у вас не було виявлено жодних протипоказань, професор Неумивакін лікування содою рекомендує почати з малих доз. При цьому варто дотримуватись певного графіка та правил прийому цього «живлющого напою».
Як починати пити соду за методикою?
Починати пити соду, як ми вже казали, необхідно з невеликої дози. Так, на першому етапі візьміть чайну ложку і зачерпніть нею соду таким чином, щоб вона залишилася лише на кінчику ложки. Далі слід поспостерігати за реакцією організму і через пару днів збільшити дозування до півложки. Згодом за прийом можна випивати до 1 чайної або 1 столової ложки соди, розведеної в 200 мл звичайної води.
Яку воду можна використовувати для лікування?
Лікування харчовою содою Неумивакін радить виконувати у суворій послідовності та підбирати, за його словами, «правильну воду». Що це означає? А це означає, що вживати соду категорично забороняється з гарячою водою. Таке поєднання окропу та NaHCO3 призводить до пошкодження слизових оболонок гортані та серйозного опіку.
Не підходить для лікування і холодна вода, тому що на її переробку та нагрівання в організмі піде дуже багато енергії. Тому вода для содового розчину має бути кімнатної температури або трохи теплою. За бажання соду можна розмішати з підігрітим молоком, а для смаку додати ложку меду.
Скільки разів і коли приймати соду?
Лікування харчовою содою Неумивакін радить проводити натще три рази на день. Тільки при дотриманні такого режиму можна досягти необхідного результату. Якщо приймати соду, попередньо щільно пообідавши чи повечерявши, відбудеться накопичення газів в організмі, і не виключається розлад шлунка.
Яким має бути курс лікування?
Відповідно до теорії професора, лікування за допомогою соди – це відмінна профілактика деяких шлунково-кишкових та серцевих захворювань, а також ліки від багатьох складніших хвороб. Сама собою сода нешкідлива. Виняток становить лише можлива алергічна реакція та індивідуальна непереносимість NaHCO3.
Саме тому, каже доктор Неумивакін, лікування содою та тривалість вживання содового розчину – справа суто індивідуальна. Отже, кожен зможе для себе встановлювати свої терміни та періодичність повторення курсу лікування. Наприклад, деякі прихильники цієї теорії вживають соду протягом усього свого життя.
Чи можна одночасно приймати перекис та соду?
Лікування раку содою по Неумивакіну, як і інших захворювань, передбачає використання таких компонентів як сода + вода або сода + молоко. Те саме стосується використання перекису водню, яка розбавляється водою.
Разом соду і перекис пити не можна, тому що станеться непотрібна реакція (ідентична реакція спостерігається у соди та оцту). В ідеалі випивати розведену соду необхідно після півгодини з того моменту, коли ви випили перекис, і навпаки.

Відгуки про лікування содою за методикою професора Неумивакіна

Якщо ви тільки думаєте, скористатися порадами лікаря чи ні, поцікавтеся про те, що говорять про метод люди. Прочитайте, для того щоб оцінити лікування содою по Неумивакіну, відгуки користувачів. Наприклад, одні з них говорять, що повністю задоволені використанням методики лікування. Завдяки їй їм вдалося позбутися безсоння, головного болю, запорів і проблем із травленням. А деякі навіть наполягають на дієвому лікуванні алкоголізму та наркоманії.
Тому, використовувати метод професора чи ні, вирішуйте самі, тільки поставтеся до цього дуже відповідально, адже на кону – ваше здоров'я!

Сода при різних захворюваннях

ХАРЧОВА СОДА ПРИ ПРОСТУДІ
Сода чудово розріджує мокротиння, тому його рекомендується застосовувати для пом'якшення кашлю.
Сода питна - 1 ч. ложка
Молоко - 1 склянка
Молоко нагріти до такої температури, яку можна терпіти під час пиття (не кип'ятити), розчинити в ньому соду і випити маленькими ковтками перед сном.
СОДА ВІД КАШЛЯ
Сода питна - 0,5 ч. ложки
Жир нутряний (несолений) - 1 ч. ложка
Молоко - 1 склянка
Закип'ятити молоко, додати соду та нутряний несолоний жир, ретельно перемішати і випити невеликими ковтками. Приймати 2-3 рази на день до їди.
Перед сном під час лікування можна натирати груди нутряним жиром (краще козячим або баранячим). Після такої процедури рекомендується одягнути спочатку бавовняну майку, потім вовняний светр і лягти в ліжко. Курс лікування – до повного одужання.
НАТУРАЛЬНА СОДА ПРИ АНГІНІ, ТОНЗИЛІТІ, ЛАРИНГІТІ
Сода питна - 0,5 ч. ложки
Сіль - 1 ч. ложка
Йодний спиртовий розчин 5%-ний - 3-5 крапель
У склянці гарячої води (температура 80 ° C) розчинити сіль і соду, додати спиртовий розчин йоду або 15-20 крапель 3% перекису водню. Приготовленим складом полоскати горло 3-4 десь у день. Курс лікування – до повного одужання.
При застуді та кашлі, гострому та хронічному ларингіті та інших запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також при дихальній недостатності, отруєннях парами йоду, хлору добре допомагають та інгаляції із содовим розчином.
Сода питна – 1 cm. ложка
Вода - 1 л
Воду налити в чайник, закип'ятити, розчинити в ній соду, надіти на носик чайника паперову трубочку і подихати пором протягом 10-15 хвилин. Після інгаляції виходити надвір не рекомендується, тому процедуру краще проводити перед сном.
СОДА ВІД НЕЖИТІ
На чверть склянки води взяти 0,5 або 1 ч. ложку без верху соди, додати 15-20 крапель 3% перекису водню. Взяти одноразовий шприц без голки, набрати 2-3 см 3 рідини та ввести її в кожну ніздрю з одночасним втягуванням рідини в себе. Потім злегка продути ніздрі та повторити процедуру ще раз. Одночасно рідина через ґратчасту пазуху у лобі потрапляє у мозок і викликає відчуття поколювання. Це означає, що атомарний кисень із перекису водню почав активно всмоктуватись мозком. Частина рідини потрапляє у легені, що дуже важливо при астматичному бронхіті.
СОДА ПРИ ЗАКЛАДЕНОМУ НОСІ
Це запальні процеси навколоносових пазух (синусити), вух, легенів, очей, а також головні болі, погана пам'ять, сонливість, порушення обмінних процесів і т. д. Щоб позбавитися такого роду розладів, необхідно всього лише навчитися робити наступну процедуру. Взяти склянку теплої води, до якої додати по 0,25 ч. ложки соди і солі (згодом можна використовувати просто воду), розмішати до повного розчинення і наповнити розчином невеликий чайничок. Потім потрібно нахилитися над тазом або раковиною, повернувши голову вправо і вниз так, щоб праве вухо не було нижче за праву ніздрю, піднести носик чайника до правої ніздрі і, затиснувши ліву і відкривши рот, втягувати правою ніздрею воду до тих пір, поки вона не почне витікати через рот. Використовуючи половину води, потрібно повернути голову прямо, зробити кілька вдихів через рот та різких видихів через ніс. Потім повернути голову вліво і повторити процедуру з іншою ніздрею. Після закінчення промивання носа нахилитися нижче і зробити один вдих через рот, видих через ніс, підняти, потім опустити голову, щоб вода краще вилилася.
Таке промивання необхідно робити при закладеності носа до одужання, а згодом періодично й у профілактичних цілях.
ПРИ КОН'ЮКТИВІТІ
При кон'юнктивітах допомагають багаторазові промивання очей слабким (0,5-2%) розчином соди. При цьому слід пам'ятати, що однією ваткою можна користуватися лише один раз.
СОДА ВІД ПЕЧІЇ
При захворюваннях, що супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку, часто трапляється печія. У таких випадках рекомендується застосовувати наступний засіб.
Сода питна - 0,5-1 г
Вода 0,25 - 0,5 склянки
Соду розчинити у склянці гарячої води та пити 2–3 рази на день. За потреби дітям можна давати цей засіб залежно від віку по 0,1–0,75 г на прийом.
Потрапляючи всередину, сода швидко нейтралізує кисле середовище шлунка - утворюється натрію хлорид, вода та вуглекислий газ, наслідком чого є відрижка та припинення печії. Однак, це не все. Питна сода сприяє розкриттю воротаря та поліпшенню евакуаторної функції шлунка.


При прийомі соди необхідно враховувати взаємодію її з іншими лікарськими засобами: сода активно нейтралізує ацетилсаліцилову кислоту (аспірин), що відповідно знижує дію останньої, погіршує всмоктування тетрациклінів, але підвищує активність панкреатину та покращує всмоктування ціанокобаламіну.

Незважаючи на швидку та ефективну дію, довго використовувати питну соду для нейтралізації підвищеної кислотності шлункового соку все-таки не варто. Справа в тому, що виділяється при її прийомі вуглекислий газ має збуджуючу дію на рецептори слизової оболонки шлунка і посилює виділення гастрину. Це призводить, у свою чергу, до повторної шлункової секреції, і людина знову починає страждати від печії. Крім того, регулярний прийом соди викликає звикання, через що дозу доводиться постійно збільшувати, і через якийсь час печія виникає частіше і стає болісною. Тому для лікування печії соду краще використовувати тільки як екстрений засіб. А для більш тривалого та регулярного прийому можна застосовувати інші нейтралізатори підвищеної кислотності, наприклад, картопляний сік, звіробій, м'яту та ін.
ХАРЧОВА СОДА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ КИШЕЧНИКА
Сода питна - 1 ч. ложка
Вода - 1 л
Соду розчинити в гарячій воді, остудити і весь розчин використовувати для процедури, постаравшись затримати його в кишечнику довше, перш ніж оговтатися.
* * *
Для очищення кишківника застосовується також так звана клізма Майо, яка готується з наступного складу.
Сода питна – 2 cm. ложки
Цукор - 4 cm. ложки
Вода - 250 мл
Цю маленьку, але потужну клізму ставлять за допомогою грушоподібного балончика. Добре розчиніть цукор, використовуючи частину води, та наберіть розчин у грушу. Безпосередньо перед постановкою клізми наберіть у неї розчинну у воді харчову соду. Хімічна реакція внаслідок взаємодії компонентів призводить до сильного газоутворення в кишечнику, а сильне роздуття кишечника призводить до потужної дефекації. Однак при захворюваннях кишківника таку клізму краще не застосовувати.
ХАРЧОВА СОДА ВІД ТИСКУ
Сода здавна застосовується у медицині як антиаритмічний засіб. Несподіваний напад серцебиття можна припинити, прийнявши 0,5 ч. ложки соди, розчинивши її в невеликій кількості гарячої води.
* * *
Сода рекомендується при гіпертонії: завдяки посиленому виведенню рідини та солей із організму вона допомагає знизити артеріальний тиск.
Прийом соди разом із ліками у кількості 0,5 ч. ложки дозволяє зменшити їхню дозу.
* * *
При гострому тромбофлебіті гемороїдальних вузлів рекомендується використовувати холодні примочки з 2% розчином питної соди, які потрібно міняти кожні 30 хвилин.
ХАРЧОВА СОДА ВІД УКАЧУВАННЯ
Проти заколисування у транспорті добре допомагає невелика кількість соди. Її можна приймати у вигляді водного розчину, таблеток або використовувати спеціальні свічки ректальні, що містять соду.
СОДА ПРИ ОПІКАХ ТА ОТРУЄННІ
При термічних опіках та опіках міцними кислотами рекомендується обмити пошкоджене місце содовим розчином (з розрахунку 1 ч. ложка соди на склянку води), а потім прикласти до нього марлеву серветку або пов'язку, змочену в такому розчині.
* * *
При попаданні на шкіру та слизові оболонки різних отруйних речовин, наприклад, хлорофосу, карбофосу та інших фосфорорганічних сполук, соку отруйних рослин (вовчого лика, борщівника та ін) обов'язковою умовою надання першої допомоги є обробка шкірних покривів 5% розчином.
* * *
При отруєнні токсичними речовинами потрібне термінове промивання шлунка теплим розчином питної соди (з розрахунку 2 ч. ложки на 1 л води).
Увага! При отруєнні лугами та кислотами для промивання шлунка використовувати соду не можна!
* * *
Абстинентний стан (похмілля) значно ускладнюється накопиченням в організмі великої кількості різних органічних кислот та їх еквівалентів – розвивається ацидоз. Для відновлення порушеної кислотно-лужної рівноваги рекомендується використовувати соду.
При відносно легкому ступені абстинентного стану рекомендується прийом до 3-4 г соди, при середньо- до 6-8 г, при тяжкому - до 10 г.
Для корекції ацидозу можна прийняти або одноразово в перші 2-3 години 2-3 г питної соди, розчиненої в 200 мл рідини, або протягом 12 годин не менше 6-7 г. Інша схема прийому така: в першу добу одноразово 2- 3 г і далі 6 разів протягом 12 годин, на другу добу - 5-6 г протягом 13 годин і на третю добу - 2-3 г довільно.
Для екстреного виведення зі стану абстиненції рекомендується протягом першої години випити 1 л води, в якому розчинено 5-6 г соди, а протягом другої години - не менше 0,5 л з 2-3 г соди. Якщо після прийому соди виникають болі в ділянці шлунка (через утворений у значних кількостях вуглекислий газ), то використання соди слід обмежити до 2-3 г на добу.
СОДА ПРИ ЗНЕВОДНЕННІ
При значній крововтраті, гострих отруєннях, що протікають з багаторазовим блюванням і проносом, тривалій лихоманці з проливним потом і ряду інших важких станів для заповнення втрати рідини та профілактики розвитку шоку рекомендується застосовувати содово-сольовий розчин.
Сода питна - 0,5 ч. ложки
Сіль кухонна - 1 ч. ложка
Вода - 1 л
Соду і сіль добре розчинити у теплій кип'яченій воді. Пити по 1 ст. ложці кожні 5 хвилин|мінути|.
Шкірні захворювання
При гнійному запаленні пальця панариції рекомендується застосовувати наступний засіб.
Сода питна – 2 cm. ложки
Вода - 0,5 л
Лікування потрібно починати, як тільки з'явиться пульсуючий біль. Приготувати міцний содовий розчин, розчинивши соду в гарячій воді. Опустити туди палець та тримати протягом 20 хвилин. Процедуру проводити 3 рази на день і запалення обов'язково розсмокчеться.
СОДОВІ ВАННИ ПРИ ШКІРНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ: КРАПИВЦІ, ЕКЗЕМІ, ВУГРАХ, ДЕРМАТИТАХ
При гнійному запаленні пальця панариції рекомендується застосовувати наступний засіб.

Сода питна – 2 cm. ложки

Вода - 0,5 л

Лікування потрібно починати, як тільки з'явиться пульсуючий біль. Приготувати міцний содовий розчин, розчинивши соду в гарячій воді. Опустити туди палець та тримати протягом 20 хвилин. Процедуру проводити 3 рази на день і запалення обов'язково розсмокчеться.

* * *

При юнацьких вуграх рекомендується наступний засіб.

Зміщувати соду з мильною стружкою в пропорції 1:2 відповідно і цією сумішшю 2 рази на тиждень протирати обличчя. Шкіра добре очищається від відмерлих клітин, відкриваються пори обличчя.

* * *

При кропив'янці з рясним висипом по всьому тілу рекомендується двічі на день приймати теплі ванни з содою (з розрахунку 400 г соди на ванну) протягом 15-20 хвилин. Після процедури тіло можна обтерти горілкою чи водою з додаванням оцту.

* * *

З настанням спекотної погоди у маленьких дітей часто з'являється пітниця - скупчення невеликих рожевих прищиків, оточених почервонілою шкірою. Як правило, вона не турбує дитину. Для позбавлення від пітниці кілька разів на день рекомендується обробляти легким поплескуванням уражені місця тампоном, змоченим у розчині соди (з розрахунку 1 ч. ложка на склянку води).

* * *

Від дії хімічних речовин, наприклад, при частих праннях, на руках може виникнути екзема. У цьому випадку добре допомагають щоденні прохолодні содові ванни (1 ч. ложка соди на склянку води) протягом 15-20 хвилин, після яких руки можна змастити оливковою олією.

* * *

При сухості шкіри, сухих дерматитах, іхтіозі та псоріазі рекомендуються ванни наступного складу.

Сода питна - 35 г

Карбонат магнезії - 20 г

Перборат магнію - 15 г

Речовини розчинити у теплій воді та сісти у ванну. Температуру води поступово довести до 38-39 ° С, тривалість ванни - 16 хвилин.

* * *

Народна медицина рекомендує при екземі, а також ранах, абсцесах, висипах, фурункулах, що важко загоюються, скористатися наступним засобом. До своєї свіжої сечі додати питної соди та змастити хворі місця (пропорції на око). Якщо сверблячка проходить і настає поліпшення, то треба продовжити лікування.

* * *

Якщо шкіра рук огрубіла і стала шорсткою, корисно робити спеціальні ванни.

Сода питна - 1 ч. ложка

Мильний порошок – 2 cm. ложки

Вода - 1 л

Процедуру рекомендується перед сном протягом 10 хвилин. Потім, обсушивши руки, нанести будь-який жирний крем.

* * *

Для видалення мозолів на руках рекомендується наступний засіб.

Сода питна - 1 ч. ложка

Вода - 1 л

Соду розчинити у теплій воді і тримати в ній руки протягом 10 хвилин для розм'якшення мозолів. Потім витерти насухо та потерти пемзою. Процедуру рекомендується проводити 2-3 рази на тиждень.

* * *

Не перешкоджаючи виділенню поту, сода нейтралізує його кисле середовище, адже саме в ньому бурхливо розмножуються бактерії, які і викликають неприємний запах поту. Тому влітку вранці корисно протирати пахвові западини ваткою, змоченою в розчині соди, - запаху не буде весь день.

* * *

Щоб позбавитися підвищеної пітливості ніг, потрібно обмивати їх вранці і ввечері розчином соди (з розрахунку 1 ч. ложка на склянку води). На ніч бажано прокласти між пальцями змочені цим же розчином ватки. Чухатиметься і саднітиме, але треба потерпіти.

* * *

При зморщеній, грубій та ороговілій шкірі на ліктях корисна спеціальна ванна.

Сода питна - 50 г.

Мильна вода - 1 л

У тазик із гарячою мильною водою додати соду, добре розмішати. Лікті попередньо змастити кремом і опустити в содовий розчин на 10 хвилин, періодично обережно розтираючи шкіру на ліктях пемзою. Потім змастити кремом і тримати у воді ще 10 хвилин. Після процедури лікті обсушити рушником або м'якою тканиною та змастити кремом. Курс лікування – 8–10 процедур.

* * *

Для лікування грибкових уражень ніг рекомендується наступний засіб.

Сода питна – 1 cm. ложка

Вода – невелика кількість

Взяти трохи води кімнатної температури, добре розчинити в ній соду і натерти цією сумішшю уражені місця. Потім обполоскати водою, обсушити і присипати крохмалем або пудрою.

* * *

При жирній лупі рекомендується перед миттям голови втирати розчин соди в шкіру (з розрахунку 1 ч. ложка на склянку води).

* * *

Для оздоровлення шкіри голови і волосся, для їх глянсового блиску і м'якості за старих часів готували наступний шампунь (1 фунт дорівнює приблизно 400 г).

Сода питна - 0,5 фунта

Вода дистильована - 10 фунтів

Гліцерин - 0,25 фунта

Спирт мильний калорійний – 1,25 фунта

Для приготування шампуню соду потрібно розчинити в теплій воді, додати гліцерин і спирт, хороню розмішати, а потім додати трохи запашної олії.

Спочатку взяти невелику кількість шампуню і втерти в голову, щоб утворилася піна, потім витерти насухо рушником. Якщо голова була дуже забруднена, повторити цю операцію, знову витерти голову, промити водою та сприскнути одеколоном.

СОДА ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЗУБІВ І ДЕСЕН
Полоскання рота із содою (1–2 ч. ложки на склянку води) добре знімає зубний біль. Особливо ефективно воно при флюсі (запаленні окістя). Рекомендується приготувати гарячий содовий розчин і полоскати рот 5-6 разів на день. Іноді це дозволяє уникнути хірургічного лікування.

* * *

Для чищення зубів треба змішати 0,5 ч. ложки соди з гарячою водою з 5-6 краплями 3% перекису водню, нанести на тампон (ватний диск) і потім чистити цим тампоном зуби 4-5 хвилин. Прополоскати зуби водою.

* * *

При запаленні ясен рекомендується застосовувати наступний засіб. Змішати питну соду з|із| невеликою кількістю води. Потім нанести суміш пальцями вздовж лінії ясен та почистити зубною щіткою. Таким чином ясна відчищається, кислотні бактеріальні відходи нейтралізуються і порожнина рота дезодорується. Процедуру рекомендується повторити.

ХАРЧОВА СОДА ПРИ УКУСАХ КОМАХ
Содовий розчин допомагає позбутися наслідків укусів комах. Кілька разів на день потрібно змащувати прохолодним розчином місце укусу для зменшення сверблячки та печіння. Крім того, сода запобігає попаданню мікробів у ранку. Вважається, що змащування содовим розчином відкритих ділянок тіла сприяє відлякуванню комах.

НАТУРАЛЬНАЯ СОДА ПРИ НАБРЯКАХ НІГ
Втома і набряклість ніг допоможуть зняти ванни для ніг з содою.

Сода питна – 5 cm. ложок

Вода - 10 л

Соду розчинити у гарячій воді та приймати ванну для ніг протягом 15 хвилин.

МЕДИЧНА СОДА ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОБЛАСТЕЙ
При інфекції у сечовивідних шляхах у жінок з'являються часті позиви до сечовипускання з болем та печінням, при цьому виділення мінімальні, але іноді з кров'ю. При перших подібних ознаках рекомендується випити наступний содовий коктейль.

Питна сода 1 ч. ложка

Вода 1 склянка

Сода дещо зменшить неприємне відчуття печіння при сечовипусканні.

* * *

При дисменореї та хворобливих місячних можна організувати свій власний «курорт мінеральних вод» у ванній для розслаблення м'язів та зняття спазмів. Для цього рекомендується підготувати наступний склад.

Сода питна - 1 чашка

Сіль морська - 1 чашка

Додати в теплу ванну соду та морську сіль, дати розчинитися та приймати сидячу ванну протягом 20 хвилин. Після закінчення процедури тіло ополоснути і промокнути теплим пухнастим рушником, а потім добре півгодини, розслабившись, полежати на дивані.

СОДА ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ХРЕБТА І СУСТАВІВ
У разі відкладення солей рекомендується наступний засіб.
Сода питна - 0,5 ч. ложки
Ряжанка - 0,5 склянки
Сухарі житні (мелені) - 0,5 склянки
Компоненти добре змішати та поставити суміш на 3–6 годин у тепле світле місце, потім процідити. Намочити в рідині бавовняну тканину або марлю, складену в 6 шарів, покласти на хворі суглоби та закріпити бинтом. Робити пов'язку щодня на ніч. Курс лікування – 2–3 тижні.
* * *
Для лікування радикуліту народна медицина рекомендує наступний засіб.
Сода питна - 2 ст. ложки
Мед - 250 р.
Гас - 250 мл
До меду додати трохи дрібної солі, потім влити гас, додати соду і ретельно перемішати. Розкласти суміш на складеній у кілька шарів марлі товстим шаром, поперек попередньо змастити олією і прикласти до неї марлю. Процедуру рекомендується робити перед сном, потримати компрес від 30 хвилин до 1 години (до легкого печіння). Потім зняти пов'язку, знову протерти поперек соняшниковою або будь-якою іншою олією, забинтуватися сухою пов'язкою (краще вовняною шаллю) і лягти в ліжко. Лікування можна повторити кілька разів із інтервалом 2 дні. Під час лікування не приймати спиртні напої, не їсти свинину або будь-що гостре.
ЦІЛЮЩІ ВАННИ З СОДОЮ
Ванни – чудовий м'який засіб зняти напругу або, навпаки, зарядити енергією, наситити шкіру поживними речовинами, попередити або зняти подразнення.
Оптимальна температура води для загальної ванни - 35-37 ° C, і перебувати в ній бажано не більше 15-20 хвилин. Саме за цей час, як вважають фахівці, ви встигнете розслабитися та заспокоїтися, а шкіра вбере всі необхідні речовини. Якщо її попередньо очистити за допомогою скрабу, ефект від ванни буде виражений сильніше. При використанні для приготування ванни мінеральних добавок, відварів лікарських трав або ароматичних та ефірних олій рекомендується закінчувати процедуру прохолодним душем без використання миючих засобів.
* * *
Для фізичного очищення надзвичайно корисна ванна із содою (з розрахунку 0,25 склянки на половину ванни). Соду додати в теплу ванну, набрану наполовину, і сісти туди розслабившись. При регулярному застосуванні така процедура допоможе позбавитися неприємного запаху тіла, покращити ауру та загальний стан.
* * *
Для зняття фізичної та духовної напруги рекомендується готувати ванну на основі наступного складу.
Сода питна - 1 чашка
Сіль англійська - 0,25 чашки
Сіль морська – 1 cm. ложка
Компоненти змішати та розчинити в теплій воді. Цю ванну слід приймати без мила, просто полежати в ній 10-20 хвилин. Вона допомагає позбутися як фізичної, так і духовної напруги і дає загальний цілющий результат.
* * *
Для приготування заспокійливих ванн рекомендується використовувати наступний склад.
Сода питна - 2 склянки
Сіль морська - 0,5 склянки
Сіль гірка - 0,5 склянки
Олія лаванди - 5 крапель
Олія майорану - 5 крапель
Соду та сіль розчинити у теплій воді. Масла додавати безпосередньо перед зануренням у воду. Полежати у ванні 15 хвилин, розслабившись і думаючи про щось приємне, потім ополоснутися під душем.
Харчова сода та мінеральні солі пом'якшують шкіру та допомагають тілу розслабитися.