Постачальник соди #1 в Україні
Шлях довголіття

Солодке життя - без додавання цукру?

Солодке життя - без додавання цукру?

Сироп який є національним здобутком Канади, активно вивчається з середини 20-го століття. Американські і канадські вчені знайшли у складі продукту як мінімум 24 антиоксидантних речовини (в більш темних сиропах до прикладу в темно-бурштинових їх кількість в 2 рази вища).

В додаток до цього сироп має неповторний смак, який дійсно приходиться до смаку мільйонам людей.

В складі налічується 2 унікальних елементи :

1. Квебекол — з вираженим солодким смаком, дозволяє людям з діабетом без ризику ускладнень їсти випічку;
2. Абсцизова кислота — активізує роботу підшлункової залози, сприяє виробленню інсуліну.
Остання робить кленовий сироп продуктом зі зниженим глікемічним індексом, до прикладу, індекс кленового сиропу становить близько 54, в той час як глікемічний індекс столового цукру становить близько 65. Зловживати сиропом не можна, оскільки будь-які зловживання ведуть до несприятливих обставин, однак як аналог звичайному цукру і джерело амінокислот та корисних елеменів є чудовою альтернативою.

На ринку України є багато постачальників сиропів з Європи, США та Канади.

При виборі якісного продукту варто орієнтуватися на склад продукту (багато виробників додають фруктозу, цукор, ароматизатори кленового сиропу, кукурудзяний сироп)

Якщо ж ви хочете зробити цей корисний десерт частиною свого раціону і придбати канадський, нерафінований сироп темного, як стигле листя клену, кольору (без консервантів, додавання цукру) —телефонуйте, звертайтесь у месенджерах або просто залишайте замовлення на сайті - https://soda.in.ua/