Поставщик соды №1 в Украине
5% з кожної покупки ми передаємо на допомогу ЗСУ
NATURAL ZEOLITE
щоденний помічник ВАШИХ очисних систем організму: печінки, нирок, лімфатичної системи, легенів.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА ЛІТОВІТА У ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ!
100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ!

НАВІЩО ПЕРЕПЛАЧУВАТИ ЗА АРОМАТИЗАТОРИ?
ВИБИРАЙТЕ ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЯКІСТЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ!

Універсальний засіб для детоксу та захисту організму

Найсильніший природний сорбент.
Виводить токсини та важкі метали
Посилює антиоксидантний захист організму. Знижує токсичність алкоголю
Має антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості
Підтримує правильне функціонування кишківника. Поліпшує кишкову прохідність
Може пригнічувати зростання ракових клітин при раку легенів та меланомі
Покращує кровообіг за рахунок доставки кисню ДО КЛІТИН
Зміцнює кістки, запобігає їх руйнуванню за участю остеокластів
Сприяє загоєнню ран за рахунок протимікробних властивостей

НАТУРАЛЬНИЙ ХАРЧОВИЙ ЦЕОЛІТ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ СОРБЕНТ, 500г, ДО 80% КЛІНОПТИЛОЛІТУ
NATURAL ZEOLITE - це ваш щоденний помічник очисних систем організму: печінки, нирок, лімфатичної системи, легенів.
Ефективний, безпечний та натуральний сорбент. Джерело мікро- та макроелементів.
Універсальний сорбент при отруєннях різного походження.

Продукт має усі необхідні сертифікати - паспорт якості, паспорт радіологічного контролю.

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ
Без консервантів, стабілізаторів, загусників та інших домішок
Без генетично модифікованих інгредієнтів

Підходить для щоденного внутрішнього та зовнішнього застосування.

Сприяє детоксикації організму, допомагаючи видаляти важкі метали, пестициди, мікотоксини, які негативно позначаються як на стані всього організму загалом, так і на окремих його системах.
Допомагає нейтралізації вільних радикалів, що є основною причиною старіння. Виводить радіоактивні метали
Допомагає підтримувати оптимальний рівень рН крові на рівні 7.35 та 7.45, що є оптимальним для ефективного захисту нервових клітин та клітин імунної системи
Сприяє підвищенню стійкості імунної системи до збудників хвороб. Сприяє виведенню каміння та піску з нирок
Є надійною профілактикою остеопорозу та артрозу.
Нейтралізує харчові алергени, зменшує негативний вплив на організм побутових та хімічних алергенів.
Сприяє зниженню рівня цукру в крові.
Допомагає у регулюванні рівня холестерину.
Регулює травлення та нормалізує роботу кишечника.
Допомагає зниження рівня молочної кислоти при активних заняттях спортом.
Сприяє швидкому придушенню вірусних, бактеріальних та грибкових інфекцій.
Допомагає підвищити рівень серотоніну (гормону щастя).
Допомагає у регулюванні сну.

Застосування
По 0,5 чайної ложки порошку або 2-4 капсули на день (розбити на 2 прийоми) приймати за 30-40 хвилин до їжі. Капсули запивати склянкою води.
Прийом цеоліту необхідно розносити за часом із прийомом лікарських препаратів або інших добавок на 1,5-2 години.
Тривалість курсу – 1 місяць.

ГАРАНТОВАНА НАЯВНІСТЬ!
135
грн.
150
грн.
Чому ми маємо використовувати цеоліт для детоксу?
Основною перевагою цеоліту (кліноптилоліту) перед традиційними сорбентами, наприклад, активованого вугілля, є вибірковість, оскільки разом з токсинами можуть бути виведені корисні мікроелементи, яких нам і так не вистачає. Вибірковість забезпечують два фактори: унікальна будова цеоліту + іонний обмін.
Його мікропориста молекулярна структура нагадує бджолині соти, всередині яких розташовуються негативно заряджені іони калію, магнію, кремнію, які так необхідні для нашого здоров'я.
Цеоліт притягує будь-які позитивно заряджені токсичні речовини з організму (іони ртуті, свинцю, кадмію, миш'яку, амонію, цезію, рубідії, стронцію), обмінюючи їх на свої лікувальні (вітаміни, мікроелементи, ферменти, інулін, імунні комплекси).

Розмова з професором університету доктором Карлом Хехтом, провідним дослідником цеоліту в Німеччині

Доктор медицини Карл Хехт, професор нейрофізіології та експериментальної й клінічної патологічної психології Університету Гумбольта у Берліні є піонером у дослідженні цеоліту. Він є автором сотень наукових статей та понад 40 наукових книг. З Карлом Хехтом ми розмовляли про зростаючу цінність природного мінералу цеоліту в медицині.
Пане професоре, скільки цеоліту ви приймаєте на день?
Ось уже десять років я щодня приймаю по п'ять-десять г цеоліту. Мої друзі нещодавно помітили, що волосся у мене знову трохи потемніло, хоча було зовсім сивим. Але найголовніше, що у свої 86 років я і душею, і тілом почуваюся, як п'ятдесятирічний.
Чому в Європі так мало знають про цеоліт?
Цеоліт вже тривалий час досліджується у росії. (прим. журналіста "можливо здоров'я їх царя потребує більш просунутих методів, всі ж знають про чутки щодо його раку"). Російська Академія наук уже двадцять років проводить відповідні дослідження у сорока клініках, у середньому на 400 пацієнтах. Результати виняткові. Але перша ж стаття про цеоліт була опублікована в Німеччині в 1961 році, причому англійською мовою.
З того часу, щодо використання цеоліту в медицині мало що змінилося?
Абсолютно вірно. З одного боку заважає мовний бар'єр. Ніхто не хоче читати російські дослідження. З іншого боку, серйозною перешкодою є сама позиція лікарів у Середній Європі: «Того, про що я не чув, не існує».
Невже лікарі-прихильники класичної медицини настільки обмежені?
Я пропонував цеоліт багатьом онкологам. Вони одразу відмовлялися зі словами: «Не хочу, щоби загальмувалися мої дослідження». А дослідження, які фінансує фармацевтична промисловість, природно не можуть йти у напрямі, що суперечить інтересам фармацевтичної промисловості.
Якщо інформацію блокують самі лікарі, то як взагалі пацієнти дізнаються про сприятливу дію природного мінералу?
Дедалі більше лікарів – натуропатів готуються опублікувати дані про дію цеоліту. Я мрію про те, щоб з усього світу зібрати дані про ефективність цеоліту та ознайомити з ними громадськість. Це означало б відкрити перед цеолітом дорогу в медицину.
Ви розповідаєте неймовірні речі про одужання ваших пацієнтів. Чи не могли б ви і нам навести якийсь приклад?
У мене була пацієнтка, яка мала рак грудей. Вона чула про цеоліт і вмовила лікарів давати їй цеоліт, поки лежала в клініці. В результаті її загальний стан у ході хіміотерапії було значно кращим, ніж у її сусідки по палаті, яка проходила таке ж лікування. Наприклад, у моєї пацієнтки не випадало волосся. Через півроку вона одужала, а дві інші жінки, які перебували з нею в одній палаті, померли.
Тобто, саме пацієнти мають на весь голос заявити про свої потреби. Можливо, у вас є ще якийсь приклад?
Одній моїй колезі, від якої відмовилися всі лікарі, так як у неї була вода в животі, я давав вранці та ввечері по 5 г цеоліту. Через три місяці вода з живота пішла, а через півроку вона вже брала участь у наукових конгресах. Подібні результати не можуть не окрилювати.
У чому унікальність цеоліту?
Унікальність, наприклад, у тому, що за допомогою іонного обміну він відіграє в організмі регулюючу роль. Тобто в організм потрапляє не один мінерал – доставляють різні мінерали, необхідні організму. Одночасно виводяться шкідливі речовини. Тут варто згадати відомого німецького хіміка Юстуса Лібіха, який ще на прикладі рослин довів, що для правильного розвитку потрібна певна комбінація мінералів.

На землі є великі запаси цеоліту. Який цеоліт найбільше підходить для людини?
Головне, щоб це був природний цеоліт кліноптилоліт, який є у всьому світі. Якість залежить від складу. Тут слід оцінювати 30-40 властивостей. Найважливіша характеристика цеоліту – це співвідношення вмісту кремнію та алюмінію. Це співвідношення має бути не менше 4:1, а ще краще 6:1. Цеоліт багаті такі регіони як: США, Куба, Словаччина, Японія, Туреччина, Італія, Китай, Україна, Азербайджан, Грузія (насамперед Кавказ) і багато країн Південної Америки.

Чи потрібно щось побоюватися, якщо ми вирішимо приймати цеоліт?
Побоюватися абсолютно нічого. Я, наприклад, своїм пацієнтам давав цеоліт протягом 40 днів. Не було жодних побічних явищ. Передозування цього препарату просто неможливе. Іонний обмін не дозволяє залишатися в організмі речовинам, які йому не потрібні. Важливо пити достатньо води, наскільки можна по склянці щогодини. Це запобігає можливим запорам. У випадках тривалих проносів гідрофільна здатність цеоліту виявилася дуже корисною. Як правило, симптоми зникають через дві-три години. Нещодавно я поставив собі два зубні імпланти. Стоматолог був здивований, як швидко у мене загоїлися ясна. Цим ми також повинні гідрофільної здатності цеоліту.

Деякі бояться, що цеоліт може впливати на обмін речовин в організмі і тим самим завдати йому шкоди. Що ви відповіли б скептикам?
Дослідження з очевидністю доводять, що цеоліт не потрапляє ні в нирки, ні в легені, ні підшлункову залозу, ні в гормональні залози. Головне своє завдання – зв'язування важких металів та отрут – він виконує виключно в кишечнику. Доставляючи в організм життєво важливі елементи, цеоліт за допомогою своїх кристалів забирає у кишечнику шкідливі речовини.
Як довго цеоліт залишається у людському організмі?
Після прийому цеоліт проходить через весь травний тракт та виводиться випороженням. Дослідження за допомогою ізотопів показали, що цеоліт виводиться із організму максимум протягом 24 годин. З'ясувалося також, що протягом 6 хвилин цеоліт добирається до шлунка та дванадцятипалої кишки. За чотири години він пройшов через тонкий кишечник і опинився на початку товстого кишківника. Через 24 години після прийому починається процес його виведення.
Ситуація із забрудненням довкілля стає драматичною. Чи може тут допомогти цеоліт?
В організмі як тварини так і людини цеоліт діє як саногенетик – це похідне від слова саногенезис – розвиток здоров'я – тобто. як свого роду автобіорегулятор. Причому ключову роль грає двоокис кремнію. Сьогодні, коли навколишнє середовище настільки забруднене, цеоліт є чудовим захистом. Забруднення хімічними речовинами у період 1950 – 1980 гг. збільшилося вдесятеро. Щорічно в навколишнє середовище викидається понад 200 мільйонів тонн отруйних речовин. Природний цеоліт – наша зброя у боротьбі проти цієї отрути.
Для кого особливо небезпечно забруднення довкілля?
В особливій групі ризику знаходяться люди, які страждають на надмірну вагу. У них у жировому шарі накопичуються шкідливі речовини. З середини 20 століття широко використовуються різного роду хімікати, у тому числі пестициди, що викликають запалення. У зв'язку із цим зростає ризик ракових захворювань. Природний цеоліт допомагає у боротьбі з цією небезпекою.
На що слід звертати увагу під час прийому цеоліту?
Найкращий спосіб прийому цеоліту: порошок поєднати з водою. Народи, які використовували цеоліт, не знали хронічних захворювань і довго жили. Сухою ложкою берете порошок, висипаєте у склянку з водою (37 градусів) та перемішуєте. Потім випиваєте по ковтку. Можна приймати і таблетки в комбінації з водоростями спіруліну. При цьому потрібно пити багато води.
Чи можуть інші ліки надавати таку ж дію, як цеоліт?
Жодні з відомих ліків з ним не зрівняються. Тільки деякі види піску, які містять двоокис кремнію (кремнезем) і монтмотилонд бентоніти мають властивості, схожі з природним цеолітом кліноптилолітом. Лікарям це було відомо ще за античних часів. Наша Земля, багата на кремнезем тому віг і цінувався на вагу золота.
Що слід мати на увазі і лікарю та пацієнту при використанні цеоліту?
Застосування цеоліту у медичній практиці потребує знання певних наукових фактів.
Важливо пам'ятати таке:
  • У процесі терапії, що включає прийом цеоліту, необхідно пити багато води. Є золоте правило: щогодини по склянці води.
  • Регулярний прийом – тобто, без перерв.
  • Профілактичний курс має тривати 40 днів. Якщо цеоліт приймається як ліки, то тривалість прийому залежить від ситуації.
  • Приймати цеоліт слід не менше ніж за 30 хвилин до їди. Тим самим активізуються мінерали, поживні речовини, вітаміни, ензими та інші мікроелементи, які є в їжі.
  • Алкоголь, нікотин та кофеїн гальмують дію цеоліту.
  • У певних випадках натуральний кліноптилоліт може прийматися разом із звичайними ліками. При цьому може пом'якшувати їх небажані побічні дії. Рішення про це повинен приймати лікар в індивідуальному порядку.
  • Рух – прогулянки, біг, спортивна ходьба та плавання – можуть посилювати дію цеоліту.
Яким ви бачите майбутнє цеоліту у медицині?
Після того як був знову відкритий цеоліт, вчені і лікарі зайнялися дослідженням цього кремнійвмісного каменю. Потенціал, яким володіє цеоліт, дозволить у майбутньому покращити здоров'я та якість життя кожного з нас. Це шанс, який ми не маємо права проґавити.
СЕРТИФІКАТИ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ЯКІСТЬ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Click to order
Total: 
Телефон
Не перезванивайте, все данные указаны верно.
Введите ваш электронный почтовый адрес, что бы быть в курсе всех новостей.
Не обязательно.
Промокод
Payment method