California Gold Nutrition, Омега-3, 100 капсул

omega3_california_gold_1
389,00
грн.
445,00
грн.
California Gold Nutrition, омега-3, риб’ячий жир преміальної якості, 180 мг ЕПК / 120 мг ДГК, 100 капсул

  • Риб’ячий жир преміальної якості з омега-3 від California Gold Nutrition®
  • Містить високорафінований риб’ячий жир, який постачається з усього світу
  • Концентрований продукт, вироблений за допомогою молекулярної дистиляції
  • Підтримує загальне здоров’я імунної системи*
  • Сприяє оптимальному ліпідному профілю*
  • Не містить глютену, ГМО та сої
  • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
  • Гарантія 100 % Gold Guarantee

Омега-3 жирні кислоти — це один із різновидів корисних жирів, які містяться в багатьох рибних джерелах і які організм може використовувати для підтримки різних функцій. Риб’ячий жир преміальної якості з омега-3 від California Gold Nutrition містить кілька омега-3 жирних кислот, зокрема ДГК та ЕПК, які можуть допомогти вам отримувати достатню кількість цих поживних речовин щодня, підтримуючи здоров’я багатьох систем організму*.

Переваги добавок з омега-3
Якщо ви не можете додати достатню кількість омега-3 у свій раціон із їжею, щоденне приймання добавки може допомогти вам підтримувати достатній рівень корисних жирів. Крім того, це сприяє підтримці оптимального ліпідного профілю*. Вважається, що достатнє споживання омега-3 кислот забезпечує інші переваги для здоров’я, як-от зниження ризику серцево-судинних захворювань, здорову роботу мозку та підтримку імунітету*.
Риб’ячий жир преміальної якості з омега-3 від California Gold Nutrition отримується шляхом молекулярної дистиляції та містить 180 мг ЕПК і 120 мг ДГК в одній капсулі високорафінованого концентрованого натурального риб’ячого жиру, який постачається з усього світу з дотриманням суворих стандартів контролю якості. Капсули з риб’ячого желатину не містять інгредієнтів, що походять зі свинини й великої рогатої худоби, і виготовляються в штаті Каліфорнія (США) із закордонних інгредієнтів.